3D Mimari Hakkımızda

Mimari3D 3logo
3D Mimari Tasarım
ve görselleştirme sektöründe yıllar (2004 den bu yana) içerisinde kazandığımız tecrübeyi size profesyonel bir şekilde aktarmak için buradayız.

3D Görselleştirmede Çözüm Merkezi olarak, ekibimiz ile oluşturduğumuz grup toplantılarına sizleri de davet ederek, müşterileriniz için en iyi ve en kaliteli sonuçları oluşturuyoruz.

Ufuk Şen
Görselleştirme Uzmanı

Eğer bir amaç belirlememiz gerekecekse bu amaç sizlerin yaşamlarına değer katmak ve kendi işimiz içerisindeki sorunları gidererek daha kaliteli işler çıkarmak olduğudur. Bu sebepten dolayı verdiğim bilgilerin kalitesi ve özgünlüğünden dolayı , kendi yaptığımız  işlere değer kattığını ve bununda yaşam kalitenizi artırdığını düşünüyorum.

Her zaman Kaliteli ve Üst Düzey İşlerde buluşmak dileğiyle.


LinkedinInstagramMy Website
İlksen Alveroğlu
Yüksek Mimar
 
Trakya Üniversitesi logosu

Lisans Derecesi, Mimarlık2014 - 2018

Trakya Üniversitesi Mimarlık bölümünden
3. olarak mezun oldum.
Eskişehir Teknik Üniversitesi logosu

Linkedin
Mimari Projelerinizin, 3D Proje haline getirilme aşamasından eskiz görüntüsünden kaliteli ve gerçekçi görüntüye kavuşturulma aşamasına kadar sizlere yol göstererek ilerliyoruz.

Sizlerin Müşterileriniz için istedikleriniz doğrultusunda en kaliteli ve en doğru görsel sonuçlar için verilen süre içerisinde çözümler üretmekteyiz.

 

Ekibimiz içerisinde bulunan Takım arkadaşlarımızla beraber , uzun saatler harcadığınız tasarımlarınızı, 3D görselleştirme sanatı ile birleştirerek müşterilerinize etkileyici bir şekilde sunacaksınız.

360 derece Render Görüntüleri , 4K Yüksek Kalite Mimari Animasyon Videoları , Yüksek Kalite Gerçekçi Görseller , 3D olarak ortamda gezinme dosyası (müşterilerinize daha kaliteli sunum için)

Apartman dış cephe çalışmaları, Toplu veya Tekli Villa 3d projeleri, Site çalışmaları ,

Tasarımlarınızın ve Yaşam alanlarının en iyi şekilde ifade edilmesini, bizimle çalışarak kazanacağınıza emin olabilirsiniz.

3D projelerinizi En kaliteli şekilde projelerinizi müşterinize sunma keyfini yaşayacaksınız.

Kullanmış olduğumuz 3D Program çeşitliliği ile , Mimari Projelerinize hangi render motoru uygun olduğunu belirleyerek, en uygun çözümü sizlere sunmaktayız.

Bizimle çalışmadan önce Çalışmalarımız kısmından 3D Tasarım ve çalışmalarımıza göz atarak, kalitemize göz gezdirebilirsiniz.

İletişim kısmından veya WhatsApp kısmından bize anında ularaşak projelerinizi iletebilirsiniz.

Tasarımlarınız ilk olarak müşterinizin ve sizin istekleriniz detaylı olarak toplanarak bir ön sunum oluşturulur. Render alınmadan sizlere sunulur, hatalar giderilir, en son aşamaya kadar

karşılıklı iletişim halinde kalarak, istediğiniz unsurların projede yer alması için çalışırız. En son Nihai aşamadan sonra Kaliteli Foto Gerçekçi Render görselleri için çalışmalara başlarız.

İlk aşamalardan itibaren Kaliteli Görsel aşamalarına kadar, kaliteli bir çalışma zamanı çok önemlidir. Genellik 3d projelerde müşteriye sunum aşamasında acele edilip, bir çok konu atlandığı için

iyi bir sunum yapılamaz.Sunumun son aşamasına kadar kaliteli olarak adlandırdığımız , yeterli zaman dilimi 3d projeler için bir gerekliliktir.

Tasarımın ve Estetiğin 3D ile birleştiği çalışmalarda görüşmek üzere…

Aşağıda bir kaç tasarım video örneklerini bulabilirsiniz devamı için Galeri kısmımıza giderek 3d proje çalışmalarımız kısmından çalışmalarımıza bakabilirsiniz.

 

Gönderi Kalitesini Puanlayın

0%

User Rating: 5 ( 1 votes)
Başa dön tuşu