3D Mimari

İç Mekan Eczane Tasarımı

Ekim 20, 2022

İç Mekan Eczane Tasarımı

İçindekiler

İç Mekan Eczane Tasarımı uygulamasında tasarımın projelendirilmesi ve uygulanma sürecinde bir bütün olarak yaklaşılması gerekir. Tasarlama sırasında özellikle fonksiyonellik ön planda tutulur. Tamamı ile ürün satışına yönelik odaklanma sürecinde müşteriye değer vererek daha çok kullanışlı ve sade alanlar oluşturmak önemlidir. Tasarım sürecinde teknoloji ile uyumlu daha çok özgün ve modern kaygı götürmeden süreçte kişiye özel bir tasarım sunabilmek hedeflenir.

Eczane Tasarımında Planlama Süreci

İç Mekan Eczane Tasarımı modeli oluşturulurken 3 boyutlu olarak proje sunumu yapılır. Tasarım üzerinde ön inceleme sonrası gerekli düzenlemeler planlanır ve ardından üretim aşaması başlatılır. Tasarlanan eczaneye hazırlanmış ürünler uygulanarak proje süreci tamamlanır. Süreçte alanında uzman ve profesyonel iç mimarlarla beraber özel olarak tasarlanan ve her aşamada müdahale edilebilecek eczane projesi için hayaliniz gerçeğe dönüşebilir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak ortak fikirlere açık olan bu süreç titizlikle yürütülür.

Projeye Yaklaşım Tarzı

Eczane tasarımında daha önceden tecrübesi bulunan mimarlarımızla beraber daha fonksiyonel ve modern bir yaklaşım ile tasarım sürecini gerçekleştiriyoruz. Kaliteli malzeme kullanmak burada önemlidir. Uzun yıllar kullanıma elverişli alanlar oluşturabilmek için 1.sınıf işçilik ile hizmeti eczanenizle buluşturmaktayız. Profesyonel mimarlık sürecinde hayalinizdeki projeye titizlikle yaklaşıyor ve ustalıkla hayata geçiriyoruz.

Eczane Dekorasyonunda Malzeme Seçimi

İç Mekan Eczane Tasarımı sürecinde dekorasyon malzemeleri olarak iç ve dış mekan ürünlerine dikkat edilir. Özellikle dış cephe alanı, tabelanın tasarlanması, ilaç raflarının tasarımı, aydınlatmanın doğru yerde ve doğru alanda kullanılması, bank alanı ve benzeri dikkat çekebilecek tüm unsurlar detaylı bir şekilde tespit edilir. Eczanenin konseptine uygunluk sağlayacak olan ürünler seçilerek 3 boyutlu tasarımı yapılır ve fikir olarak sizlere sunulur. Eczane dekorasyonunda aydınlatma ve dizaynı birbiriyle bağlantılı uygulanabilmesi için dekorasyonda önemlidir. Mobilyalar seçilirken daha çok minimal ve dikkat çekmeyecek pozisyonda tasarlamış eczane rafları ve orta standlar altın oran ilkesi göz önünde bulundurulur. Daha çok zeminin ön plana çıkabileceği açık alanların çok fazla olduğu şekilde tercih edilir. Rafların dizilişi, kişiye özel bekleme alanının konumlandırılması, iç ve dış raflar modern ve kullanışlı şekilde tasarlanır.

Posted in İç Mimari Tasarım, Mimari TasarımlarTags:
Write a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakkımızda//3D Proje Desteği//Apartman Dış Cephe// Avm iş merkezi Tasarımları//Banyo Tasarımları//Bungolav Tasarımları//