Kuaför Salonu Tasarımları

Kuaför salonu tasarımları, tamamen teknik ve estetik detaylara dayanılarak yapılması gereken bir iştir.
İnsanlar güzel ve bakımlı görünebilmek amacıyla kuaför salonlarını ziyaret ederler. Kendi görünüşleri için gittikleri mekanların görünümü bu yüzden oldukça önemlidir.

Bu konuda yeterli deneyime sahip ve bilgili firmalarla iş birliği yapmanız kaçınılmazdır. Bu amaçla doğrultusunda faaliyet gösteren firmamızın, size yapacağı tavsiyelere özenle bakmanız önerilir.

kuaforsalonutasarimlari
kuaforsalonutasarimlari

İş yerlerinin dekor ve dizaynı yapılan işin, verilen hizmetin özelliklerine göre yapılmalıdır.

Her iş kolunun kendine göre bir havası ve müşteri potansiyeli bulunur.

Firmamız her türlü iş kolunda olduğu gibi Kuaför Salonu Tasarımlarında da muhteşem dekorlara imza atmaktadır.

Kuaför Salonu Tasarımları nasıl yapılır ?

Kuaför salonu denildiğinde ilk olarak akla gelen şey, güzellik ve estetiktir. Doğal olarak bu türde hizmet sunan bir işyerine gidenler estetiğe önem verirler. Müşterilerinizi kaybetmemek ve daha fazlasını kazanmak istiyorsanız, mutlaka uygun bir tasarıma ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Bu noktada sizlere en iyi ve en doğru kuaför salonu tasarımları sunduğumuzu lütfen unutmayın.

Bize ulaşmanız sonucunda hemen harekete geçerek, sizin ve müşterilerinizin beğeneceği tasarımlara imzamızı atıyoruz.

Özellikle kuaför ve berber dükkanlarının temiz ve aydınlık bir görünüm sunması gerekir. Seçilen mobilyalardan tutun kullanılan aydınlatmaya kadar hepsi önemli ayrıntılardır. Oturma düzeninin yerleştirilmesi ve giriş kapısından, içerinin görünüşü oldukça önemli konulardır.

kuafor salonu
kuafor salonu

Kuaför Salonları Tasarlanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Firma olarak yaptığımız tasarımlarda müşterilerimizin fikirlerini önemsiyoruz. Sizin düşünceleriniz bizim açımızdan oldukça önemli. Sizin fikirlerinizi aldıktan sonra profesyonel bakış açısı ile kendi tarzınızı yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

Her türlü mekânın, uzman kadrolarımızca oluşturulmuş taslak tasarım projeleri üzerinde beraber tartışarak en iyiyi seçiyoruz. Kuaför salonu tasarımları için kullanılması gereken eşya ve aksesuarları da beraber değerlendiriyoruz. Bu sayede mükemmele beraber ulaşıyoruz.

Unutmayınız ki, Kuaför Salonu Tasarımları için son derece hassa bir hizmet verilmektedir. Ortamın hijyenik ve temiz olması önemli bir gerekliliktir.

Müşterilerin oturma alanları rahat ve temiz olmak zorundadır. Ayrıca konsept olarak modern çizgilere yer verilmelidir.

Kuaför Salonu Tasarımları Dekorasyon Detayları

Aydınlık bir ortam bu yönde hizmet veren iş yerlerinin vazgeçilmezidir. Bu nedenle açık renkli mobilya seçimi önem arz eder. Tabi ki ışıklandırmanın önemi de göz ardı edilmemelidir. Seçilecek duvar boyası ve kaplamalarına kadar her konuda uzman olan firmamız, tasarımlarını dijital ortamda sunmaktadır.

Bu sayede işe başlanmadan gerek duyulan tüm değişiklikler yapılabilmektedir. Kuaför salonu tasarımları için gerekli olan her detay atlanılmadan taslak projeye işlenir. Sizin fikirleriniz ile teknik ekibimizin düşünceleri harmanlanır.

Seçilen mobilyalar, yerleşim planı ve detaylar konusunda okey vermeniz sonucunda proje hayata geçirilir. Unutmayınız ki bu tür estetik ve kullanım kolaylığı gerektiren iş yerlerinin dizaynı, uzmanlık gerektiren işlerdir.

Kuaför Salonu Tasarımları
Kuaför Salonu Tasarımları

Kuaför Salonlarında Aydınlatma Nasıl Olmalıdır?

Hem görünüm hem de çalışma rahatlığı için kuaför salonlarında aydınlatma çok önemlidir. Doğru ışık seçimi sayesinde müşterilerinizin rahat etmesi sağlanırken personelinde, hatasız iş yapmasına yardımcı olunur.

Mobilyaların türü ve rengine göre ışık bantları kullanılmalıdır. Ayrıca yerleşim planı yapılırken de doğal ışıktan fazlaca faydalanılmalıdır. Eğer nostaljik bir ortam veya retro tarz mobilya tercih ediyorsanız, aydınlatma elemanlarına loş detaylar da gereklidir.

Sizler için önerebileceğimiz yüzlerce kuaför salonu tasarımları için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman kadrolarımız ile ön çalışmalara hemen başlayabilirsiniz.

Kuaför salonlarının tasarımları yapılırken dikkat edilecek bir diğer husus da dışarıdan görünümdür. Yani camekan veya vitrin olarak adlandırılan bölümlerden faydalanmak oldukça önemlidir.

Kuaför Salonları Tasarlanırken Nasıl Mobilyalar Kullanılmalıdır?

Kuaför salonlarında estetiğin yanı sıra rahatlıkta önemli bir konudur. Kuaföre gelen insanların işlemleri bazen saatlerle ölçülür. Bu yüzden uzun zaman rahat edecekleri oturma düzeni oluşturulmalıdır.

Kuaför koltuklarının dışında bekleme alanlarının da dizaynı, o bölümü kullanan yani bekleyen insanları rahat ettirmelidir.
Koltukların tezgâh ile mesafeleri tam ayarlanmalıdır. Yapılacak işlemler ile ilgili ayna düzenlenmesini söylemeye gerek bile yok.

Her açıdan insanların görüntü elde edebileceği bir ayna yerleşimi, kuaför salonlarının vazgeçilmezidir.
Giriş kapısından başlayarak, ışığına kadar bütün bu konular hassasiyetle üzerinde durulması gereken başlıklardır.

Duvarlarda kullanılacak boyalar, kuaför aletlerinin bulunduğu dolaplar önemli ayrıntılardır. Kuaför salonu tasarımları, zemin kaplaması ve duvarlardaki görsellere kadar zevkle seçilmeli ve uygulanmalıdır.

Mimari Renderlarınız için bizimle iletişim kısmı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu