domik
Spread the love

Render Desteği

3d proje

3D Proje Desteği  hizmetimizde sizler için bu işi daha fazla kolaylık sağlayacak bir hizmet vermekteyiz.

Modellemiş olduğunuz modelleme dosyalarınızı bize gönderiyorsunuz ve bunun sonucunda model dosyanızı ve yerleşiminizi bozmadan , kaliteli görsel almak için dosyanız üzerinde çalışıyoruz.

3D proje çizimi yaptırmak isteyen kişiler 3D mimari proje alanında profesyonel kişiler ya da firmalar ile anlaşabilirler.  3D tasarım çizim ve projeler hali hazırda yapılması planlanan işi gerçekleştirme adımında önemli bir araçtır.  Artık bu üç boyutlu tasarım projeleri  hem kişisel hem işletmeler hem de ticari müşterilere göstermek için yapılan uygulamalar olsun mimari render 3D çizimleri hayatlarınızı kolaylaştıran bir süreçtir.

Bu üç boyutlu projeler yalnızca iç mimari olarak ya da dış yapı mimarisi olarak değil, hemen aklınıza gelecek her sektörde kullandığımız bir alana dönüşmüştür.  Örneğin mevcut projemiz de seri üretime geçmeden önce tasarımına dair şüpheler duyulan ya da nasıl görüleceği konusunda iş ortaklarını ikna etmeye çalışan firmalar 3D proje çizimi tekniğine başvurmaktadır. Kısaca projenin henüz tamamlanmamış halini görmek ve estetik Sen açıdan daha fazla geliştirilebilen olmak için kullanılabilir.

Neden 3D Proje Desteği ?

Tasarımlarınızın ve  3d projeleriniz için yeterli zamanınız olmayabilir.
Bu sayede ilk olarak bize anlatmak ve ifade etmek istediğiniz kısımlar için zaman kaybetmeden, dosyanız üzerinden 3d render işlemine geçiyoruz.

3D çizim fiyatları yapılacak olan projenin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ülkemizde başta İnşaat, mimari, mühendislik ve yapı sektörü alanlarında 3D proje vazgeçilmez bir unsur olmuştur.

Ancak tüm bunların yanı sıra gelişen teknoloji ve çağa ayak uydurmak adına 3 boyutlu proje çizimi ve tasarlama yöntemi hemen her sektörü vazgeçilmesi halini almıştır. Bu aşamada üç boyutlu çizim yapan İnşaat firmalar rakiplerinden bir adım önde olmak için özel olarak geliştirilmiş bu yazılımlar ile 3D projelerini hayata geçirmektedir.

Üç boyutlu proje dış mekanlarda, iç mimarlık alanlarında, üç boyutlu görselleştirme iç tasarım modelleme, proje tasarım, cephe tasarım mağaza modelleme projeleri tasarımı, ofis tasarımı gibi render ile yapılması planlanan özel aşamaları bulunan hususi bir süreçtir.

Bu da 3D Projeyi mimari görselleştirme üç boyutlu mimari animasyon üç boyutlu mimari proje üç boyutlu matematiksel modelleme süreçleri birbiriyle aerodinamik bir yapı içerisinde bulunan profesyonelleşmiş kişilerin elinde dijital ortamda gerçekleştirilen hayatı kolaylaştıran bir sürece dönüştürüyor.

Gerek işveren gerek ise çalışanlar açısından projelerin 3 boyutlu modelle bitirmiş hali üzerinde yapılan değişiklikler ile inşaat Yapı sektörünün bir parçası haline gelmiştir.

Bu da dijital ortam ile hayatımızın her alanında daha fazla kullanmamızın önünü açarak sanal ile gerçek dünyaya bir araya getirmenin farklı bir yolu olmuştur.

Her model dosyası render hizmetine uygun olmadığı için, dosyanızı render kısmına hazır hale getiriyoruz.

Render kısmına hazır hale gelen dosyanız üzerinden, istediğiniz sayıda render ve animasyon alarak sizlere teslim ediyoruz.

İletişim Sayfası kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Mimari3D ekibi

Zetyazilim Zetyazılım Tarafından Hazırlanmıştır.