AVM ve İş Merkezi Tasarımları

AVM ve İş Merkezi Tasarımları Günümüzde insanların boş zamanlarını geçirdikleri mekanlar arasında yer alan alışveriş merkezleri artık sadece ticari birimlerin bulunduğu alanlar olmaktan çıkmıştır.

Mimarisi, tasarımı ve konforu ile birçok alışveriş merkezinin bulunduğu şehrin gözde mekanı ve hatta şehrin simgesi haline gelmiştir. Avm ve iş merkezi tasarımları Bu nedenle etkin kullanılan kapalı mekanlar arasında yer alan alışveriş merkezleri, tasarım açısından insanlar için çekici unsurlara sahip olmalıdır.

Avm ve iş merkezi tasarımları ile AVM aydınlatması, binanın tüm alanını ve içinde barındırdığı ticari birimleri kapsayan büyük bir proje çalışmasıdır. Hem iç hem de dış aydınlatma projelerini içeren AVM aydınlatma tasarımları, insanların sağlık da dahil olmak üzere konfor ihtiyaçları doğrultusunda yapılmaktadır.

avm ve iş merkezi tasarımları
avm ve iş merkezi tasarımları

AVM İş Merkezi Tasarımları ve Çevre Koşulları

AVM aydınlatma projelerinin çıkış noktası AVM’nin çevre koşulları ve seçilen genel konsepttir.

Firmamızda Avm ve iş merkezi tasarımları alışveriş merkezlerindeki mağazalara özel dekorasyon çalışmaları yapılmaktadır. Müşterilerin bir mağazayı nasıl ziyaret etmek istediklerine ve ürünlerin dekorasyon ile nasıl yerleştirilmesi gerektiğine göre hizmet verilmektedir.

Alışveriş merkezlerine uygun olarak hem iç giyim mağazası hem de ayakkabı mağazası için özel tasarım hazırlanabilmektedir. Bu sayede reyonların belirlenmesi, ürünlerin yerleşiminin yapılması ve müşterilerin bir ürüne ulaşmak için ilerledikçe daha birçok ürünü inceleyebilmeleri sağlanmaktadır.

Dekorasyonla ilgili faaliyetler sayesinde mağazanın her bölümü etkin bir şekilde kullanılacaktır. Firmamız güvencesi ile tüm mağazaların tasarım ve dekorasyon çalışmalarında çeşitli çözümler belirlenmektedir.

AVM ve İş Merkezi Tasarımlarına Özel Tasarım

Müşterilerin mağaza içinde kendilerini rahat hissetmeleri, aynı anda onlarca ürünü görmeleri ve incelemelerine istedikleri şekilde devam etmeleri kolaylaştırılmıştır. İç dekorasyonun Avm ve iş merkezi tasarımları ile tüm detaylarını göz önünde bulundurarak gerekli tüm çalışmaları Firmamızın güvencesi ile gerçekleştirmeniz mümkündür. İletişime geçebileceğiniz iç mimar sayesinde mağazanın çok katlı olmasına uygun bir dekorasyon çalışması da hizmetlere uygun olarak gerçekleştirilebilecektir.

AVM ve İş Merkezi Tasarımlarına İç Mimari Hizmeti

Mağaza hakkında bilgi vermek ve dekorasyon çalışması talep etmek için firmamızın ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Mağazanın alışveriş merkezlerinde nerede bulunduğuna, müşterilerin mağazayı nasıl göreceklerine ve hangi branşta hizmet verildiğine bağlı olarak çalışmalar farklı şekillerde yürütülmektedir.

Avm ve iş merkezi tasarımları bu gibi durumların analiz edilmesi sonucunda mağazanın aydınlatmasından, reyonların nasıl düzenlenmesi gerektiğine kadar tüm durumlar göz önünde bulundurulabilir.

Avm Mağazaları Nasıl Tasarlanmalı?

Alışveriş merkezlerinde mağazaların büyüklüğüne ve hizmet verdikleri alana göre bir tasarım sağlanmaktadır. Vitrinin nasıl görüneceği ve müşterilerin içeride nasıl gezineceği düşünülerek tasarımın oluşturulmasına yönelik çalışmalar yapılıyor. Profesyonel iç mimar, alışveriş merkezlerindeki mağazalarda tasarımın en başarılı sonuçları alacak şekilde düzenlenmesini sağlar.

AVM aydınlatması, binanın tüm alanını ve içinde barındırdığı ticari birimleri kapsayan büyük bir proje çalışmasıdır. Hem iç hem de dış aydınlatma projelerini içeren AVM aydınlatma tasarımları, insanların sağlık ve konfor gibi birçok doğrultusunda yapılmaktadır.

Ayrıca müşterilerin hangi ürünü hangi alanda bulacaklarını tahmin etmeleri ve mağazada gezinmeleri de daha kolay oluyor. Tasarımın mağaza boyutlarına tam olarak uygun olarak yapılması sağlanırken, boyutlara ve sunulan ürünlere bağlı olarak çalışmalar yapılmaktadır.  Avm ve iş merkezi tasarımları AVM aydınlatma projelerinin çıkış noktası, bulunan çevre koşulları ve seçilen genel konsepttir.

  • Geniş mekanlarda ferahlık ve derinliğin etkisini hissettirir.
  • Mimari Eğitim çizgisine uygun uzun ömürlü aydınlatma sistemlerini keşfedin.
  • Alışveriş merkezlerini cazibe merkezi haline getirin.

Dayanıklı ve modern bir görünüm sağlayan aydınlatma projeleri ile hem uzun ömürlü bir aydınlatma sistemi hem de şık bir mimari çizgi yakalanmaktadır.

Aydınlatma projelerinde konfor en etkili unsurlardan biridir. İnsanların günün önemli bir zamanını geçirdiği iç mekanlarda kullanılan yapay aydınlatma sistemleri, ergonomi ve çekicilik açısından oldukça önemlidir. Alışveriş merkezleri gibi geniş alanlara sahip yüksek yapılarda, mekan seçiminde önemli rol oynamaktadır. Oldukça geniş yüzeylerden oluşan tavan aydınlatması, alışveriş merkezi mimarisi için belirleyici bir unsurdur.

Ayrıca dayanıklı ve modern bir görünüm sağlayan aydınlatma projeleri ile hem uzun ömürlü bir aydınlatma sistemi hem de şık bir mimari çizgi yakalanmaktadır. Avm ve iş merkezi tasarımları Dış aydınlatma tasarımının alışveriş merkezleri için de bir simge ve imza olduğu düşünüldüğünde, alışveriş merkezinin bütünlüğünü koruyarak bir cazibe merkezi haline gelmesini sağlıyor.

Mimari Renderlarınız için bizimle iletişim kısmı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu