Makam Odası tasarımları

Kamu ve özel sektörün üst kademelerinde çalışan kişiler için oluşturulan makam odası tasarımları kişinin yönetim derecesine göre hazırlanabilmektedir. İş verimliliğini düşürmeden uygun ortamlar oluşturmak için profesyonel destek alabilirsiniz. Kurumun kimliğine uygun öğeleri kullanmanız gereken makam odası tasarımları kapsamında kurumu temsil eden ve aynı zamanda yöneticinin seviyesine uygun öğelerin seçilmesi gerekmektedir.

Ofis odası tasarımları kapsamında, ofis masası kapıdan en uzak duvara ve içeri girenlerin doğrudan görülebilmesi için arkası duvara dayalı olarak yerleştirilir. Bu masalar genellikle ışıktan maksimum düzeyde yararlanmak ve dışarıyı net görebilmek için pencere pervazına yerleştirilir.

makam odası tasarımları
makam odası tasarımları

Makam odası tasarımları İle Misafirlerinizi Etkileyin

Kamu yetkililerinin, patronların ve üst düzey yöneticilerin işlerini yürüttükleri ve misafirlerini ağırladıkları makam odalarının tasarımı nasıl olmalıdır? Yüksek bir ofise sahip olan yönetici odalarının dekorasyonları ve tasarımları sıradan değildir ve pek çok yerde bulunan tasarımlardan oluşmamaktadır. Tüm yöneticiler ve patronlar da bunu istiyor. Bu nedenle odalar şık yaşam yerlerinden oluşmaktadır.

Bu şıklığı sağlayan en önemli faktör ise odada kullanılan detayların tam bir uyum ve ahenk içinde bilinçli kullanılmasıdır. Deneyimli iç mimarların tavsiyeleriyle oluşturulan şık yaşam alanları, özgün bir tasarım yaratmak isteyenleri memnun ediyor. Lüks yaşam alanları yaratırken, iç mimarınızdan talep edeceğiniz temaları sağlayacak ihtiyaçlarınızı belirleyelim.

Ofisinizi ziyarete gelen misafirinizin odaya girer girmez karşılaşacağı bazı mobilya ve dekorasyon ürünleri olmaktadır. Klasik ofis kapılarında odanın zemini, çalışma masası, kitaplık, misafir köşesi ve koltuklar gibi ilk bakışta genel dekorasyonu oluşturan mobilyalar ve unsurlar ilk etapta dikkat çekiyor. Misafirinizin karşılama töreni yapıldıktan sonra masanızın üzerindeki isim levhası, aksesuar ürünleri ve odanın genel dekoratif ambiyansı dikkat edilecek diğer detaylar olacaktır.

Makam odası tasarımları için Klasik Ofis Kapıları

Odaya ilk girişte misafirlerinizin odanızın genel dekorasyonu hakkında fikir edinebilecekleri ve ilk izlenimlerini yaratabilecekleri alan kapınızın önüdür. Birçok farklı model, ebat ve tasarımda klasik kapı modelleri bulunmaktadır. Lüks ofis kapıları genellikle ahşap oyma motifleri ve gerçek altın varak cilaları ile üretilir. Lüks bir altın kaplama kapı, ihtişama açılan odanın ilk izlenimlerini sunuyor. Bu nedenle kapı seçimi çok önemlidir.

Lüks Masalar

Özel tasarlanmış ofis odaları, tercih edilen çalışma masaları da özgün bir tasarıma sahip olmalıdır. Özellikle son yıllarda tercih edilen Makam yönetici odası takımları, şık ve etkileyici yaşam yerlerini kolaylaştırıyor. Genellikle makam odası tasarımları özel tasarım makam odası mobilyaları özel ölçü formlarında üretilir. Masayı kullanacak odanın ölçülerine ve yöneticinin kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak mobilya üreticisinden özel ölçü ve ölçülerde çalışma masası üretimini talep edebilirsiniz.

makam odasi tasarimlari
makam odasi tasarimlari

Konseptinize Uygun Özel Tasarım Ofis Mobilyaları

Yönetici odalarında tercih edilecek tasarıma uygun mobilya seçimi genellikle zor bir seçimdir. Lüks yaşam alanlarında kullanılacak olan bu mobilyalar istenilen dekoratif tasarıma uygun olarak özel olarak üretilmelidir. Özel olarak tasarlanmış lüks ofis mobilyaları ile benzersiz bir mekan yaratabilir ve bu sayede odayı kullanacak kişinin yüksek ofisine uygun bir oda dizayn edilebilir.

Bu kadar lüks ve eşsiz yaşam alanları yaratmakta zorlanıyorsanız Lüks yaşam alanlarınızı yaratmak için deneyimli ve uzman iç mimarlarımız tarafından gerçekleştirilecek plan doğrultusunda dekorasyon ve mobilya alışverişi yapabilirsiniz. Deneyimli ve profesyonel bir göz tarafından tasarlanan bu ofis odası, tamamen özgün tasarımıyla eşi benzeri olmayan bir konsept sunacak.

Makam Odası Tasarımlarında Ziyaretçiler Unutulmamalı

Makam masasının önüne konulacak ek masalar veya sehpalar, bir yandan ziyaretçilerin çaylarını yudumlarken bir yandan da çalışmasına olanak sağlamalıdır. Kısa toplantılar için uygun olan ofis masasının önündeki mobilyaların klasik olan ev koltuklarından ayrı daha farklı olması gerektiğini asla unutmamalısınız. Ortama ağır bir hava katmak istiyorsanız deri kumaşlı misafir koltuklarını tercih edebilirsiniz.

Makam odası tasarımları kapsamında duvarları duvar kağıdı ile güzelleştirmek, motifli işlemeler, çeşitli süslemeler ve tablolarla ortama sanatsal ve saygın bir hava katmak mümkündür. Tüm bunlara ek olarak aydınlatma, koltuk ve masa dışında dekoratif son rötuşlar da yapılmalıdır. Ofis masasının yanında bulunan bitki, ortamı yumuşatmaya ve canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olacaktır. Sadece ortamdaki eşyaları değil, zeminden tavana kadar her detayı entegre etmek gerekiyor.

Bu tür tasarımlarınız için bizimle iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.Her türlü mekanların 3d tasarımları için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Mimari Renderlarınız için bizimle iletişim kısmı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Başa dön tuşu