Render Hizmeti Nedir?  Mimari projelerinizin, 3D Programlar sayesinde , sorumluluk sahibi ekip tarafından sizlere ulaştırılmasına denir. Bu hizmet profesyonel şekilde kaliteli ve gerçekçi render fotoğraf kareleri ile sizlere ulaştırılır.

Mimari3D ekibi olarak sizlere Render hizmeti konusunda uzun yıllar firmalara desteklerimiz sayesinde bir çok profesyonel işlere imza attığımızı söylemek isterim.

3d-proje-ic-mekan-min

Render Hizmeti Nasıl Alınır ?

Render hizmeti almak için ilk önce mimari projelerinizin %90 lık kısmının tamamlanması gerekmektedir.
Bu aşamadan sonra bizim gibi profesyonel Mimari Görselleştirme hizmeti veren kişiler ile görüşerek, işi sonuna kadar götürebilen işin yarısında kaçmayan ekipler ile Render hizmeti konusunda anlaşabilirsiniz.

3d proje konusunda ,fiyatlandırma skalası her projeye ve detaya göre farklılık göstermektedir.Fiyat durumunu en fazla etkileyen kısım modellemenin ve tasarımın aşırı detay içermesidir.

Her müşterinin istekleri farklı olacağı için , her mimari tasarımın 3d görselleştirme içerisindeki fiyatı değişkenlik göstermektedir.

Render hizmeti alacağınız yerden bu detayları konuşarak sonuca doğru ilerleme aşaması kaydedin.

Projelerinizin render hizmetinde sonuca gidilmesi için,  3d ortamında modellenmesi , doku, ışık ve ambians gibi 3d tasarımın en önemli öğeleri ile donatılarak nihai aşamaya doğru gidilir.

bungalov-calismasi-min

Render Hizmeti Konusunda biz nasıl çalışıyoruz ?

Render konusunda bizim çalışma şeklimizde bazı özel durumlar söz konusudur. Müşteri ile ilişkilerimiz ve donelerimiz kendimize özel olduğu için müşteri memnuniyetini işin en sonuna kadar devam ettirmekteyiz. Bu kısımda rakiplerimizin bilmesini istemediğimiz 15 yılı aşkın tecrübelerimiz ile en kaliteli gerçekçi görseller için çalışmalar yapmaktayız.

Müşterimize kurmuş olduğumuz grubumuzla işin en detaylı donelerini alarak devam ediyoruz.İş sürekliliğinde iletişimi koparmadan takıldığımız detay kısımları için gerekli bilgileri alarak nihai sonuca doğru gidiyoruz.

3d-dis-cephe-min

Bizimle çalışmak için buradaki iletişim kısmı aracılığı ile hızlı bir şekilde bizlere ulaşabilirsiniz.Çalışmalarımızdan bazılarını behance adresimiz olan bu kısımda bulabilirsiniz.

Çalışma şeklimiz her müşterimize özel şekilde ayarlanmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin istediği tasarımları mimari görselleştirme olanaklarının en üst seviyesine taşımaktayız.

İletişim kısmında bizlere render yaptırmak istiyorum diyerek mesaj atabilirsiniz.

Çok hızlı ulaşmak için ana sayfadaki en alt sağ kısımdaki whatsapp butonu ile anında iletişim kurabilirsiniz.

Hangi Render hizmetleri vardır ?

Render Projeleri konusunda;
iç mekan görselleştirme
dış mekan görselleştirme
Stüdyo Render,
Obje ürün render hizmetleri olarak devam eder.
Bunların kendi alt dalları olmasına rağmen ana başlıklarda bu şekilde söyleyebiliriz.

Bunlar için ayrıca iç mekan dış mekan animasyonlarda bu hizmetin içerisinde olmaktadır.