3D görselleştirme İzmir denildiğinde bu işi en iyi yapan birkaç işletme karşımıza çıkıyor. Bu işletmeler İzmir’in bu alanda en bilinen ve en çok güvenilen işletmeleridir. 3D görselleştirme ile başlayan her cümle devamında İzmir’i de içine alır. 3D görselleştirme İzmir, bu alan içerisinde kalıplaşmış bir kelime yumağı haline gelmiştir.

Bizler de sizler için arama motorlarında çokça aranan bu 3 kelimeyi yani 3D görselleştirme İzmir’i ve bahsi geçen o en bilindik işletmelere yer verdiğimiz bu yazıyı hazırladık.
İşte ismen tanınan ve prestijli birçok işletmenin listesi

3D GÖRSELLEŞTİRME İZMİR

Kullanıcıların karıştırdığı bir durum burada söz konusudur.Aslında elinizde projeniz var ise, her şekilde Türkiyenin her bölgesinde görselleştirme işleri yaptırabilirsiniz.

Bu konumuzda Türkiyenin çeşitli yerlerinde  3d görselleştirme yapan firmaları tanıttığımız için aşağıda izmirin 2 firmasına yer verdik.

Mimari Görselleştirme konusunda bizlere ulaşmak için bu kısımdan bize ulaşabilirsiniz.

  • ROAS ARCHITECTURE 3D DESIGN AGENCY

3D görselleştirme İzmir’in göz bebeği olan bir işletmedir. Hem yurtiçi hem yurtdışı hizmeti vardır. Kullanıcılarının çok memnun olduğu bilinmektedir. Hakkında yapılan değerlendirmeler büyük çoğunlukla bu yöndedir. İç mekan, Dış mekan tasarımı, Mimari görselleştirme ve 3D kat planı, animasyon yapmaktadırlar. İletişim ve işletmenin açık adresi için web sitelerine ufak bir ziyarette bulunmanız yeterli olacaktır. Net bir yazım diliyle hazırlanmış olan web sitelerinde aklınızdaki her soruya kolayca cevap bulabilirsiniz.

  • BİR2RENDER

3D görselleştirme İzmir’in bir diğer görselleştirme yapan işetmesi bir2renderdır.  Bu işletmenin hizmet alanı sadece Türkiye İzmir ile sınırlıdır. Verdiği hizmetler ise; Mimari tasarım, Mimari görselleştirme, Animasyon, Sanal tur, Kurumsal kimlik ve katalog çalışmalarıdır. Kendilerini “Bir2render inşa edilmemiş mimariyi tasvir eder daha fazla detay amaçlar, işini sever, müşteri odaklı ve butik çalışır. Hayata geçirmeyi planladığınız  projelerinizi emekle yoğurup, doğru zaman ve bütçelemeyle sanatsal bir çalışmaya dönüştürür. Markanızı en iyi şekilde yansıtan çözümlerimiz ile kurumsal kimlik ve ürünleriniz için en çarpıcı tasarımları sizlere sunmayı amaçlıyoruz.” Şeklinde tanımlayan işletme her ne kadar İzmir ile sınırlı olsa da İzmir içerisinde İzmirlilere en iyi hizmeti veren işletmelerden bir tanesidir.

  • Ve son olarak 3D görselleştirme İzmir’in ATAKAN3D si.

2003ten bu yana İzmir içi 3D görselleştirme hizmeti vermektedir. Verdiği hizmetler 3D görselleştirme, Mimari modelleme, Mimari animasyon ve 3D baskıdır.

Güzel İzmir’in 3D görselleştirme işletmelerinin yer aldığı listenin sonuna gelmiş bulunmaktayız.

3D görselleştirme işleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Freelance olarak projelerinize destek vermek isteriz. Bizden fiyat almadan proje yapmayın.