İç Mimari Tasarım

Sketchup 2023 En iyi Eğitim Serisi

Sketchup 2023 ile sizlere en iyi eğitim serisini sunuyoruz.Temel anlamda en iyi öğrenmek için bu video serisi sizler için en iyi seçenek olacaktır.

Sketchup Temel seride , kullanım özellikleri bittikten sonra sizlere bol bol modelleme ve ipuçları öğreterek sizler için en iyi  eğitim videolarını sunacağız.

Mimari Render ve Mimari Tasarım için en iyi programlardan biridir. Özellikle Mimari Tasarımlarınızı en kolay ve en basit anlatılır şekilde müşterinize ve öğrencilerinize anlatmanın en iyi yoludur.

Sketchup Eğitim videoları arasında en iyi seriyi sizler için hazırladık.

Unutma Öğrenmek Mutluluktur !
Kendini geliştirmek ve Daha ileriye gitmek için kendine günde 10dk’lık zaman ayırman gerekir.Bu zamanı kanalımızda ki videoları izleyerek yapabilirsin.Günde bir video izleyerek kendini geliştirip, rakiplerinden daha ileriye gidebilirsiniz.

https://www.youtube.com/@sketchupturkiye Kanalda Popüler render motorları ve diğer eklentiler hakkında bir çok video bulacaksınız.

Mimari Renderlarınız için bizimle iletişim kısmı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Daha Fazla Göster

4 Yorum

  1. Bu eğitim serisi hakkında daha fazla detay almak istiyorum. Eğitim süresi ve içeriği hakkında bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

  2. Eğitim serisine teşekkür ederim. Ancak, Sketchup 2023’ü öğrenmeye başlamadan önce bilgisayarın sistem gereksinimleri hakkında bilgi verilmesi faydalı olurdu. Ayrıca, programın ücreti hakkında da açıklama yapılabilir mi?

  3. Bu eğitim serisinin başarılı olduğunu duymak çok mutluluk verici. Ancak daha detaylı geometrik özellikler ve tasarım dokümantasyonuna odaklanan bir eğitim serisi de çok faydalı olabilir. Bu konuda düşünceleriniz nelerdir?

  4. Harika bir eğitim serisi gibi görünüyor. Ancak mimari tasarımın yanı sıra, peyzaj tasarımı için de Sketchup’un etkili bir araç olduğunu düşünüyorum. Peysaj mimarları için de özel bir eğitim serisi planlanacak mı?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu