3D Mimari

3D Dış Cephe Tasarımları

Temmuz 25, 2021

3D dış cephe tasarımları, yapıların veya bitirmeye yakın olan yapıların dışının 3D görünümlerini yani üç boyutlu halini ifade eder. Bu tür tasarım, müşteriye veya kullanıcıya, inşa edildikten sonra gerçek binaya bakıyormuş hissi verir.

Son birkaç yıldır tasarım sektöründe esen değişim rüzgarının etkisi, gayrimenkul başta olmak üzere hemen hemen tüm alanlarda hissediliyor. Yakın zamana kadar, mimarlar ve tasarımcılar, eldeki alanın veya yapıların yalnızca elle çizilmiş veya basılı 2d görünümlerini üretebiliyorlardı. Ancak günümüzde, 3D dış cephe tasarımları ve hizmetleri var olduğu için işler değişti.

Pratik uygulama, gayrimenkullerin reklam ve tanıtımında 3D dış cephe tasarımların kullanılmasının olumlu bir sonuç verdiğini ve emlakçıların, müşterileri kendileriyle iş yapmaya ikna etmenin yeni bir yolu olarak kabul etmeye başladığını gösteriyor.

Emlak yöneticileri artık müşterilerin zamanlarına değer verdiğini anlıyor ve zamandan mümkün olduğunca tasarruf etmelerine yardımcı olacak her şeyi takdir edilesidir. Bir mülk hakkında onlara mümkün olduğunca çok ayrıntı gösterecek her şeyi çok büyük ölçüde takdir edeceklerdir.

Mülkünüzü müşterilere tanıtmak için 3D Dış Cephe Tasarımları:

Alıcıları ve müşterileri ikna etmeye yardımcı olun:

Çoğu zaman, 2B kağıt çizimine müşterilere sunulan bir fikri etkili bir şekilde elde etmek oldukça zor hale gelir. Konsept ve tasarımları tam olarak iletme yeteneğinin bu eksikliği birçok soruna neden olabilir. 3D grafiklerle çalıştıysanız, 2D görüntüdeki tasarım ve hesaplamaları açıklamak için geçen süre ile 3D model arasındaki farkı şüphesiz bileceksiniz.  3D tasarım kullanmanın, müşteriye az çok bir soyutlama gibi görünen bir 2D tasarım göstermektense, müşterileriyle daha iyi bağlantı kurmalarına yardımcı olacağı konusunda şüphesiz herkes aynı fikirdedir.

3D mimari tasarımın kullanılması, müşterilerin malzemeleri ve mimari vurguyu anlamalarını mümkün kılar.

Ayrıca, her alanda olduğu gibi emlak pazarlamasında da, elde ettiğiniz güvenilirlik, prestij ve elde ettiğiniz başarı, sattığınız ürünü ne kadar iyi tanımlayabileceğinizin bir fonksiyonudur, bu nedenle 3D model ile çalışmak, şüphesiz mülkünüzü daha iyi tanımlayacak ve geleneksel 2D çizim ve modellerle çalışırken elde edebileceğinizden daha fazla ilgi görecektir. Bu nedenle, bir 3D dış tasarımla çalışmak yalnızca satışlarınızı ve verimliliğinizi büyük ölçüde artırmakla kalmayacak, aynı zamanda müşterilerinizin ve iş arkadaşlarınızın gözünde size profesyonel bir saygı da kazandıracaktır.

Bir 3D dış tasarım, özelleştirilmiş bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur, tasarımlar, sizin için ayrıntılı bir ev tasarımına yardımcı olmak için renk, malzeme vb. içeren bileşenlerin bir kombinasyonundan oluşacak şekilde oluşturulur.

Bir 3D dış cephe tasarım ile en küçük ayrıntı bile detaylandırılmalıdır çünkü bize binanın tamamlandıktan sonra gerçekte nasıl göründüğüne dair fikir veren tasarımdır.

Posted in Mimari GörselleştirmeTags:
2 Comments
  • Ali E

    💯💯💯💥💥

    6:02 am Eylül 6, 2021 Cevapla
    • Teşekkürler yorumunuz için. Daha fazla değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

      8:06 am Eylül 6, 2021 Cevapla
Write a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakkımızda//3D Proje Desteği//Apartman Dış Cephe// Avm iş merkezi Tasarımları//Banyo Tasarımları//Bungolav Tasarımları//