3D Mimari

İç Mekan Daire Tasarımı

Ekim 20, 2022

İç Mekan Daire Tasarımı

İçindekiler

İç Mekan Daire Tasarımı fikirleri ile çağı yakalamak ve beklenen tarzı açığa çıkarmak profesyonel bir süreç ile mümkündür. Mimari yaklaşımla daire içi tasarımda fonksiyonel bir yaklaşım en doğru kararı verebilmeyi sağlar. Deneyimli ve alanında belirli eğitime sahip mimarlarımız yaşam alanınızı kişiselleştirerek hayalinizdeki tasarımı hayatınıza yansıtmanızı sağlıyor. Tasarımda özgünlüğü yakalayabilmek mutfak, banyo, oturma odası, salon, yemek odası, yatak odası ve bebek odası tasarımında kişiye özel tarzı yansıtabilmek önemlidir.

Daire Tasarımında Püf Noktalar

Bir mekanı modern yapan görüntüdeki canlılık ile beraber fonksiyonelliktir. Zamansız parçaları bulabilmek ve dekorasyonun aktif bir parçası haline getirebilmek kıymetlidir. Her zaman için yaratıcı fikirleri sizlere sunarken tasarıma yönelik görüşlerinize değer veriyoruz. Modern İç Mekan Daire Tasarımı  sürecinde sivri, dik, köşeli, gösterişten uzak, temiz ve ferah bir alan oluşturulmalıdır. Mekanı uzun ve iç içe geçen çoklu perdelerle boğmamak önemlidir. Ahşap mobilya ve aksesuarlar ilk tercih olur. Mimari tasarımda eğrilikler yatay ve dikey konumlu çizgilerle desteklenmelidir.

Daire Tasarımında Mobilya Seçimi

İç mekanda özellikle en çok kullanılan oda alanında yerden tasarruf sağlayabilmek önemlidir. Bu sebeple köşeli ve geometrik koltuk takımları dar mekanda nefes alabilmeyi sağlar. Tasarım sırasında son dönemlerin modası haline gelen gömme dolap, yatak, ışıklandırma, TV ünitesi sistemleri kullanılabilir. Zemin kaplaması, duvarın ve mobilyaların rengi birbiri ile uyumlu ve freş olmalıdır. Oturma odanızda tarzınızı yansıtacak klasik ya da Retro kanvas tablo modelleri tercih edilebilir.

Oda Tasarımında Modern Stili Yakalamak!

Dekoratif unsurlar her zaman için mekanların vazgeçilmezidir. Kişinin dünyaya bakış açısı ve karakterini yansıtır. Duvar boyası yerin son dönemlerde popüler hale gelen duvar kaplamaları tercih edilebilir. Natural ve şık parçalar doğanın saf ve temiz dokusunu yaşam alanınıza taşımanızı sağlayacak. Tasarımda uç noktaları test etmek belirlenen modern çizgiden sapmalara yol açabilir. Buna örnek vermek gerekirse; farkında olmaksızın sıcak tonlara yönelimi artırmak modern stili kaybetmeye daha çok etnik bir tasarım kazanmayı sağlar. Daire için dekorasyon ve tasarım sürecinde sizlere firmamız ile destek oluyoruz. Deneyimli ekip elemanlarımız sizlere en doğru ve zamana uygun İç Mekan Daire Tasarımı projesini sunacaktır.

Posted in İç Mimari Tasarım, Mimari TasarımlarTags:
Write a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakkımızda//3D Proje Desteği//Apartman Dış Cephe// Avm iş merkezi Tasarımları//Banyo Tasarımları//Bungolav Tasarımları//