Mutfağın yaşam alanımızın kalbi olduğuna şüphe yoktur, bu yüzden planlamasına çok dikkat edilmelidir. Mutfağınızı yeniden tasarlamanız veya hayallerinizdeki yeni bir mutfağı planlamanız gerektiğinde, bunu 3D Mutfak çizimi yöntemi ile tasarlayın. Bu uygulama tasarım yazılımı, iPhone ve iPad, Mac ve Windows cihazları için mükemmel bir mutfak tasarımcısı uygulamasıdır.

Bu çizimler için paket programlar harici , Sketchup , Adeko gibi programları da hızlı tasarımlar için kullanabilirsiniz.

Bir mutfak planlamak sanıldığından daha zor olabilir. Mutfak tasarımınızın işlevsel ve çekici, aynı zamanda uygun fiyatlı olmasını istiyorsunuz. Bir mutfak, evinizde yenilemek için en pahalı odalardan biri olabileceğinden, işe yarayacağını bildiğiniz iyi bir plan oluşturmanız gerekir. Bunu yapmanın en iyi yollarından biri, 3D Mutfak çizimi kullanmaktır.

Bu uygulama mutfağınızı tasarlamak için mutfak planlayıcısı olarak kullanabileceğiniz, kullanımı kolay bir kat planı ve ev tasarımı uygulamasıdır. Mutfağınızın bir kat planını oluşturun, farklı düzenler deneyin ve duvarlar, zemin, tezgahlar ve dolaplar için farklı malzemelerle görselleştirin hepsi kullanımı kolay tek bir uygulamada hizmetinizde.

Bilgisayarınızdaki veya tabletinizdeki ilgili uygulamayı kullanarak mutfak tasarımınızı oluşturun. Kat planınızı çizin, mobilyalarınızı seçin ve mutfak tasarımınızı 3D olarak görün işte bu kadar kolay.

3D mutfak çizimi kat planlaması için gereklidir. Mutfağınızı doğru bir şekilde yerleştirmenize, neyin sığacağını bilmenize ve daha doğru tahminler almanıza yardımcı olurlar. Ölçümleri, oda büyüklüğünü metrekare ve fit olarak, cihazların yerlerini ve daha fazlasını gösterin. Günümüzde gelişen teknoloji ile bir düğmeye tıklayarak mutfağınızın 3D Kat Planını oluşturabilirsiniz.

3D Kat Planları mutfak planlaması için idealdir çünkü dolaplar, aletler, malzemeler ve daha fazlasını içeren tüm odanızı görselleştirmenize yardımcı olurlar.

Aşağıda Sketchup programı ile yapılmış mutfak modelleme bölümlerini izleyebilirsiniz.

3D Mutfak Fotoğrafları ve 360 Görüntü

Kamera anlık görüntülerinizden mutfak tasarımınızın yüksek kaliteli 3D Fotoğraflarını oluşturarak renkler, dokular ve malzemeler dahil olmak üzere mutfak tasarımınızın nasıl görüneceğini gösterir. Bu tasarım fikirlerinizi görmenin ve paylaşmanın mükemmel bir yoludur. Mutfak tasarımınızın çarpıcı 360 Görünümünü anında oluşturun ve tüm detayları görün.

3D Mutfak Çizimi Faydaları

 • Hızlı ve doğru maliyetlendirme raporları ile size zaman kazandırır
 • Yüksek kaliteli 3D görüntüler
 • 3D Mutfak çizimi hızlı ve etkili rol
 • Komple özelleştirilmiş sistem
 • Tam gerçek zamanlı hareketli 3D işleme (oyun yazılımı kullanmakla aynı)
 • Tam iş özetinin maliyetlendirme ve malzeme raporları
 • Arıza süresini ortadan kaldırarak mali tasarruf etmenizi sağlar.
 1. Tasarımcılara mutfak tasarımını gerçekçi bir şekilde oluşturma fırsatı verir. Bu sayede, müşterilerin mutfak tasarımına ilişkin detaylı ve gerçekçi bir fikir elde etmeleri mümkün olur.
 2.  Tasarımın farklı açılardan görüntülenmesine olanak sağlar. Böylece, tasarımcılar ve müşteriler mutfak tasarımının tüm detaylarını inceleyebilirler.
 3. Farklı malzeme ve renk seçeneklerinin kolayca denenebilmesini sağlar. Böylece, tasarımcılar ve müşteriler en iyi seçenekleri seçebilirler.
 4. Mutfak tasarımının ölçü ve oranlarının doğru olmasını sağlar. Bu sayede, tasarımda yer alan tüm parçaların mutfakta uygun bir şekilde yerleştirilmesi mümkün olur.
 5. Müşterilerin mutfak tasarımına ilişkin net bir fikir edinmelerini sağlar. Bu sayede, müşterilerin mutfak tasarımı hakkında daha fazla memnun kalması mümkün olur.
 6. 3D mutfak çizimi, tasarım sürecinin daha hızlı ve verimli hale getirilmesine yardımcı olur. Bu sayede, tasarımcılar daha fazla proje tamamlama ve müşteriye daha hızlı teslimat yapma fırsatı bulabilirler.

3D Mutfak işleriniz için bize ulaşabilirsiniz.