3D Mimari

En iyi Kapı Modelleri

Temmuz 11, 2021

En iyi kapı modellerini belirlerken her tarz ve motif ile sizlere en iyi kapı modellerini seçmeye çalıştık.En iyi kapı modelleri , modern tarzdan klasik modellere kadar her tür konsepti kapsamaktadır.

Modern ve Klasik kapı modelleri ve aynı zamanda motifli modellere kadar bir çok kapı modelini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Mimaride kapı modellerinin tarz ve duruşları ile mekana farklı bir hava kattıkları bir gerçektir.

En iyi Kapı Modelleri nelerdir ?

En popüler iç kapı stilleri buzlu cam, masif ahşap, knotty ahşap, modern ayna olan kapılar . Eviniz için hangi iç kapıların en iyisi olduğundan emin değilseniz, size yardımcı olabilecek profesyonel bir iç tasarım uzmanıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda bizimle iletişim kurarak yenilikçi kapı tasarımları için ilk adımı atabilirsiniz. İç kapı modelleri birçok farklı boyut, renk ve stilde gelir.

En iyi kapı modelleri içerisinde, en iyi kapı kolu modellerini de bulabilirsiniz. Bu kısımdan kapı modellerini indiriniz.

Şifre: Mimari3d.com dur.

Bu modeller Sketchup dosyası formatında olmasına rağmen, diğer programlarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
3ds max kullanıcıları , File / import sekmesinden kolayca modelleri içeri alıp sahnelerinde sorunsuz bir şekilde kullanabilir.

3ds max kullanıcıları için ufak bir uyarı yapalım, sahneye aldığınız modeli hangi render motoru kullanıyorsanız onun için convert yapmalısınız.
Bu işlem kapalamaların kullandığınız render motoruna uyum sorununu ortadan kaldıracaktır

Posted in En iyi Ücretsiz ModellerTags:
Write a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.