3D Mimari

Ofis Tasarımları

Nisan 4, 2022

Ofis tasarımları, dekorasyon, proje ve uygulama konusunda Mimarlık tasarım olarak önceliğimiz, insan odaklı ve çalışanların kendini iyi hissettikleri, güvenli, çevre dostu ve sağlıklı ofisler oluşturmaktır. Bu tasarımların başarılı ve kaliteli olabilmesi için teknik yöntemleri zorlamakla birlikte firma’nın kurumsal kimliğini ofislere en iyi şekilde yansıtılması gerekir. Ofisler insanların birçok alanda faaliyet gösterdikleri alanlardır. Bu yüzden, çalışma ortamı ve çalışma alanının uygun bir şekilde tasarlanması çalışma verimi açısından oldukça önemlidir. Ofis tasarım, iş alanları, ilgi alanları ve kişisel zevklere göre farklılık göstermektedir. Çalışanların ofis içerisinde kendilerini rahat hissetmeleri ve bunalmamaları için ofis tasarımı oldukça önemli bir konudur.

Konsept Ofis Tasarımları

Ofis tasarımı konusunda net bir kavram belirlemek zordur. Çünkü zevk ve iş alanlarına göre farklı şekillerde tasarımlarda yapılmaktadır. Ofis tasarımları yapılırken kullanım alanı, amacı ve kullanacak kişi sayısı gibi faktörler dikkate alınmaktadır. Ayrıca, günümüzde değişen çalışma şartları ile birlikte, farklı çalışma saatleri gibi etkenlere bağlı olarak ofis tasarımı yaptırmak isteyen kişiler, artık daha rahat ve modern tasarımlara yönelmiştir. Ayrıca ofis tasarımları kişiye özgü olarak da yapılmaktadır. Bir ofis tasarımı yaptırmak istiyorsanız, bir ofisten beklentinizin ne olduğu ve nasıl bir çalışma ortamında çalışmak istediğinizi belirterek, özel ofis tasarımı hizmeti alabilirsiniz. Farklı ve özel olduğunuzu hissetmek için birbirinden farklı ofis tasarımları ile ofislerinizi kişiselleştirerek hayallerinizdeki çalışma alanına sahip olabilirsiniz.

Ofis Tasarım Fiyatları

Kalite ve konforlu oluşu ile öne çıkan ofis tasarımları modern ve kendine özgü tarzları ile her zevke hitap etmektedir. Ofis tasarımlarında konfor ve işlevsellik daha çok öne çıkmaktadır. Ayrıca ofis mobilyası ve ofis renk tonu seçimi ve pencereler için kullanılacak perdeye kadar tüm detaylar özenle seçilmektedir. Ofis tasarımında genellikle açık ve soft renkler tercih edilmektedir. Bu renklerin kullanımındaki ana amaç, yaratıcılığı geliştirmektedir. Bu gibi ofis seçeneklerinde farklı renklerde tercih edilebilir ancak, siyah vb gibi koyu renkler pek tercih edilmemektedir. Evlerde olduğu gibi ofislerde de daha çok doğal görünümler tercih edilmektedir. Özellikle bu yılın trend ofis tasarımları dikkate alınarak birçok şekilde ofis tasarımı yapılmaktadır. Ayrıca ofis tasarımında kullanılan eşyalar ofislere farklı bir hava katmaktadır. Ofis tasarım fiyatları müşterinin talep ve ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Bütçenize uygun ofis tasarımlarını inceleyerek verilen hizmetlerle ilgili genel bilgiye sahip olabilirsiniz.

Posted in Mimari TasarımlarTags:
2 Comments
  • Burak Ceylan

    Elinize sağlık teşekkürler ☺️

    5:42 pm Nisan 6, 2022 Cevapla
  • Nuri

    Çalışmalar gerçekten çok güzel. Emeğinize sağlık. 3dsmax algımı sketchup tamamen yıktı. Çalışmaları pratik ve hızlı bir şekilde yapılması, kendi bünyesinde 4 tane render programı güzel.

    8:26 am Nisan 7, 2022 Cevapla
Write a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.